Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Grote bult na besnijdenis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Timothée

    Hallo, ruim 2 weken geleden heb ik een gehele besnijdenis ondergaan en alles lijkt goed te zijn gegaan en goed te helen, echter kom ik er de afgelopen dagen achter dat er een enorme bult onder de huid van de schacht zit, dus niet bij het litteken zelf maar daar nog onder. Ik dacht zelf misschien gestold bloed ofzo i.v.m. beadering daar, heb er ook geen last van (is hard), maar merk wel dat de huid in erectie wel erg strak zit door die bult….. De vernauwing heeft zich dus verplaatst naar de eikelrand. In slappe toestand voel je de bult ook erg goed zitten, is zeker 1 cm groot, en aan de andere kant zit een kleintje. Of kan het vochtophoping zijn? Kan iemand vertellen of dit gebruikelijk is, en of dit t.z.t. weer verdwijnt?

    Mocht het niet minder worden de komende dagen dan ga ik hiervoor volgende week wel contact opnemen met urologie, maar dacht toch even hier checken.

    Alvast bedankt.

    Groet,

    Tim

    7 reacties
    Reageren
    Klaas

    Hallo Tim, ik was benieuwd of je inmiddels al weet wat die bult is. Ik heb namelijk precies hetzelfde en ben 3 weken geleden besneden. Gr klaas

    Reageren
    Kris

    Heb net hetzelfde. Besnijdenis is nu 3 weken geleden. Iemand dat antwoord kan geven aub?

    Reageren
    John (moderator)

    Wanneer ga je op controle?

    Reageren
    Anoniem

    Hai, ik heb soort gelijk iets.
    2 weken geleden besneden, dus t kan nog alle kanten op, maar bij mij is t een zenuw blokkade.
    Dan leggen ze de zenuw tijdelijk stil. Alleen die van mij is niet eens een halve centimeter groot.
    De ader voorop is bij mij ook nog dik. Word wel minder.

    Reageren
    Ronald

    Ik heb precies hetzelfde! Ook een paar kleintjes! Komt dit door het dichtbranden van de bloedvaten? Het is nu 3 weken geleden dat ik besneden ben! Ik hoop wel dat dit wegtrekt?

    Reageren
    John (moderator)

    Het pas 3 weken geleden…. het moet nog wel even herstellen

    Reageren
    Ronald

    Oke ik wacht af! Dankjewel 🙏

    Reageren
Reageer op: Grote bult na besnijdenis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.