- Pieter2 februari 2021 om 14:03
Hallo iedereen,
Sinds een paar weken heb ik wat problemen met mijn penis. Een paar weken geleden deed de penis tijdens de seks ineens wat zeer, waarna er bloed vandaan de eikel kwam.
We dachten in eerste instantie dat dit nog kwam doordat mijn vrouw ongesteld was geweest, en dat dit dus uit haar kwam.
Na een tijdje weer seks gehad, en toen gebeurde er niks, dus er niks meer van gedacht.
Nu een paar weken later is het weer gebeurd, en deed de eikel tijdens de seks weer een beetje pijn, waarna er bloed vandaan de eikel kwam (gelukkig niet uit sperma).
Het lijkt er op dat er een wondje op mijn voorhuid (topje) zit (dit lijkt eerder op wat wild vlees), en ook op de eikel zit een wondje.
Hoe kan het dat dit gebeurd? Zou mijn toompje gescheurd zijn?
Het deed niet mega veel zeer, maar het was een onaangenaam gevoel.Nu bang om seks te hebben voordat het weer gebeurd.
Ter info: Ik heb al vaker problemen gehad met een te nauwe voorhuid en denk er nu aan om een besnijdenis te laten doen.
Alvast bedankt!
17 reactiesReagerenJohn (moderator)
2 februari 2021 om 18:03Dat kan dus een gevolg van de vernauwde voorhuid zijn. Huid en toompje kunnen dan scheuren…
ReagerenPieter2 februari 2021 om 19:49Bedankt voor de reactie.
Reageren
Wat is hier dan het beste om aan te doen?John (moderator)
2 februari 2021 om 20:12ik zou sowieso even naar de huisarts gaan om ernaar te laten kijken. Ik denk dat de besnijdenis dan wel dichtbij komt
ReagerenPieter2 februari 2021 om 21:05Bedankt voor de snelle reactie.
Dan moet ik een afspraak maken.Wel benieuwd wat het nu is dat los ‘hangt’.
Reageren
Nu doet het geen pijn. Is dat normaal?John (moderator)
2 februari 2021 om 21:10dat kan ik zo helaas ook zeggen
ReagerenPieter2 februari 2021 om 22:00Bedankt.
Reageren
Een gescheurd toompje kan niet vanzelf genezen en blijft op die manier altijd los hangen? Of gaat dit weer vast?John (moderator)
2 februari 2021 om 22:08Als het wat ouder is zal het zo blijven
ReagerenPieter2 februari 2021 om 22:14Dus dat het altijd zo pijnlijk blijft, of dat het geneest?
ReagerenJohn (moderator)
2 februari 2021 om 22:33Dat het niet geneest
ReagerenPieter3 februari 2021 om 08:10Dus dan zal het altijd pijn blijven doen tijdens seks en altijd bloeden? Mits je het niet opereert.
ReagerenJohn (moderator)
3 februari 2021 om 11:26Dat zou kunnen. Maar daarom is het goed om naar de huisarts te gaan en ernaar te laten kijken
ReagerenPieter5 februari 2021 om 09:42Naar de dokter geweest, toompje is te kort/strak.
Reageren
Besnijdenis was niet nodig maar toompje moet wel ‘langer’ worden gemaakt.John (moderator)
5 februari 2021 om 17:03Dat valt dan wel weer mee
ReagerenPieter31 maart 2021 om 12:23Even een update voor degenen die dit lezen en hetzelfde zouden hebben.
Van de dokter werd ik dus doorgestuurd naar het ziekenhuis om het toompje langer te maken.
Dit bleek niet meer nodig te zijn, gezien het toompje in z’n geheel was gescheurd. Het toompje is er nu dus als het ware af en heb geen problemen meer.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Penis 'scheurt' tijdens seks, bloed en toompje?
- Door Pieter
- 2 februari 2021 om 13:03
Beheerd door
Peter (huisarts)Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties