- Anoniem5 september 2020 om 23:15
Ik ben 12 en mijn ene teelbal is groter dan de andere. Ik had ook af en toe last van bijde teelballen, nu al een maand niet meer ofzo maar ik vond het niet fijn en ik ben bang dat het iets ergs is
1 reactieReagerenJohn (moderator)
5 september 2020 om 23:32Dat zal niets ernstigs zijn hoor. Het is ook niet zo raar dat de ene teelbal iets groter is dan de andere
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties