Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Zwelling boven teelbal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo, ik (jongen 14) heb sinds een tijdje een zwellinkje boven mijn rechter testikel. Het is niet hard en ik voel er niks van. Voor de rest heeft zowel de zwelling als de teelbal een ‘normale kleur,’ het is dus niet rood ofzo. Ik maak me best veel zorgen om mijn vruchtbaarheid hierdoor. Weet iemand wat dat is/kan zijn?

    Ik ben van plan om het deze week aan mijn ouders te vertellen en contact met de huisarts op te gaan nemen, maar ik schaam me een beetje. Ik wou dus hier graag horen of contact met de huisarts opnemen nodig is of niet.

    Mvg en alvast bedankt!

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het zou de bijbal kunnen zijn die je voelt..dat is dan normaal

    Reageren
    Anoniem

    Bedankt voor uw antwoord! Is deze dan misschien ontstoken ofzo, want er zit geen ‘verdikkinkje’ boven mijn linker en het hoort er dus volgens mij niet. Het is zeg maar een extra balletje direct boven mijn rechter teelbal en is ongeveer 1 cm lang en 2 cm breed. Je ziet het zachte balletje alleen als je ‘ze optrekt,’ dus niet als ze gewoon naar beneden hangen

    1. Hopelijk weet iemand hier een antwoord op!
    Reageren
    John (moderator)

    Als het een ontsteking was, zou je er klachten van hebben. Het zou pijnlijk zijn bij aanraking.
    Het is overigens heel normaal dat je dat aan een kant wel voelt en aan de andere kant niet

    Reageren
    Anoniem

    Oke heel erg bedankt! Dan hoef ik me daar geen zorgen meer om te maken

    Reageren
Reageer op: Zwelling boven teelbal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.