- Anoniemen4 oktober 2019 om 03:38
Hoi,
Ik ben 2weken geleden besneden en heb ee vrijwel geen last meer van, aftrekken en klaar komen gaat ook prima. Toch zit er nog een wondje ondermijn eikel, is het onverstandig om dan met mijn veiendin naar bed te gaan?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
4 oktober 2019 om 20:30Volgens mij hebben ze je toch verteld dat je 6 weken geen seks moet hebben en ook niet moet masturberen
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Seksueel contact na besnijdenis
- Door Anoniemen
- 4 oktober 2019 om 01:38

Beheerd door
- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties