Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Rode vlekjes op eikel

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Gio

    Kan iemand mij zeggen of het normaal is of wat het kan zijn

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat lijkt op een irritatie

    Reageren
    Gio

    heb er al vaseline en cynodaktarin op gesmeerd maar gaat maar niet weg

    Reageren
    John (moderator)

    Ga dan met de klachten naar de huisarts., En stop met het plaatsen van de mega foto. Ik moet ze iedere keer weer verwijderen

    Reageren
    Anoniem

    hey, ik heb een vraagje ik ben 15 jaar en heb al 3 maanden last van wat roodheid rond het plasgluifje en een rode voorhuid bij momenten ben al bij een specialist geweest die had gezegd dat het een gewone schimmelinfectie is wat ik ook denk want heb namelijk nog geen seks gehad wel al een paar keer voorspel maar de klachten zijn pas maanden na het voorspel gekomen het is nu al de 2 e keer dat ik dit heb in een jaar de 1 ste keer ging het gewoon weg met zalf nu heb ik al zalf en pilletjes genomen het lijkt alsof wanneer ik het pak of er zalf op doe het ze allemaal zeer normaal uit ziet maar wanneer dat dan even stopt komt het gewoon weer terug mijn vraag is dus ook kan je dit overzetten door bv voorspel maar zonder orale bevrediging gewoon door vingeren of afgetrokken worden kan hierdoor je vriendin dit ook krijgen of moet er echt contact zijn tussen de eikel en haar vagina want durf niet echt voorspel te hebben uit schrik dat ik haar ook zou besmetten nogmaals voorspel zonder pijpen want heb gelezen dat ze dit dan wel in haar mond zou kunnen krijgen dus maak me een beetje zorgen. Bedankt moest je dut even  lezen en me een antwoord zou kunnen geven.

    Reageren
    John (moderator)

    welke zalf en welke pilletjes?

    Reageren
Reageer op: Rode vlekjes op eikel
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.