Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Balzak

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem824882

    Voel een bolletje in mn balzak , zit niet op mn teelbal maar lijkt verbonden te zijn met een ‘draadje’ kleiner dan een erwt. Doet geen pijn als ik erin knijp

    7 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Dat is dan je bijbal

    Reageren
    Anoniem824882

    Bedankt voor uw reactie John, het zit er niet op maar het zit er wel dichtbij aan vast , 1 cm gok ik.

    Reageren
    John (moderator)

    Nog steeds je bijbal

    Reageren
    Anoniem824882

    Maar het zit wel aan de bovenkant. Je bijbal kan toch niet aan de bovenkant zitten?

     

    Reageren
    John (moderator)

    De bijbal loopt van de bovenkant naar de onderkant van de bal

    Reageren
    Anoniem824882

    Bedankt voor je reactie , ik ben toch bang als ik op sites rondkijk. Ik weet zeker dat het kleiner is dan een doperwt . En het zit niet op mn bal, maar echt met een hele kleine afstand ervanaf. Het is pijn loos. Voorderest wel een x zeurende pijn gehad maar dat was gewoon omdat ik verkeerd lag, ook een x een zeurende pijn gehad na het klaarkomen. Weet je zeker dat het geen kanker is maar mijn bijbal?

    Reageren
    Anoniem824882

    Hij is wel echt verbonden aan mijn bal, millimeter werk. Ik kan net mn vingertop tussen het bobbeltje en mn bal doen

    Reageren
Reageer op: Balzak
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.