Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Witte plek op penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Witte plek op penis

    Hallo daar, zoals ik de foto hieronder te zien heb ik een witte bult op mijn penis, wat is dit en hoe gaat het weg? ik heb nog nooit seks gehad. voor de rest ziet de onderkant van de penis er normaal uit?

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    die foto is helaas te wazig om iets te kunnen herkennen

    Reageren
    Witte plek op penis

    het is een klein wit bultje, en het voelt alsof er een miniscuul klein steentje onder de huid zit, het doet niet pijn maar ziet er niet ‘lekker’ uit. wat is dit en hoe gaat het weg?

     

    Reageren
    John (moderator)

    Dat zal waarschijnlijk een talgbultje zijn. Niets aan doen, Ze gaan doorgaans vanzelf weer weg

    Reageren
    Witte plek op penis

    Heel erg bedankt, zou u dit forum nu kunnen verwijderen? De foto wil ik hier graag af. Bedankt!

    Reageren
Reageer op: Witte plek op penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.