Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Geen/weinig gevoel penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Help AUB

    Hallo,

    Sinds een aantal weken blijf ik nietmeer hard tijdens de sex en kwam er daardoor achter dat mn gevoel in de penis weg is. Ik ben naar de huisarts geweest en hij keek mij raar aan en zei dat hij hier niets mee kon en ik het 2 maanden aan moet kijken.

    Weet iemand waardoor dit komt of wat ik kan doen?!!

     

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Hoe oud ben je? Gebruik je medicijnen, alcohol of drugs? Heb je veel stress/spanningen?

    Reageren
    Help AUB

    Ik ben 21, heb wel enkele keren drugs gebruikt en gerookt maar tegenwoordig helemaal clean. Heb niet extreme stress, alleen druk met mn studie. Verder gebruik ik ook geen medicijnen of iets.

    Reageren
Reageer op: Geen/weinig gevoel penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.