- Stef16 januari 2019 om 16:37
Hallo
Ik ben nu 16 jaar en ik denk dat mijn voorhuid vastzit aan mijn eikel en ik denk dat het geen vernauwing is hij zit echt gwn vast met de onderhuid aan de bovenkant van men eikel en ik vraag me af als dat een probleem is kan ik daar zelf last van ondervinden bij sex?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
16 januari 2019 om 21:44Dan kan zeker een probleem zijn. Waarschijnlijk is het een verkleving. Ga hiermee naar de huisarts
ReagerenStef16 januari 2019 om 21:46kan je ook gwn niet om zo een zalf gaan naar de apotheker?
ReagerenJohn (moderator)
16 januari 2019 om 23:24De zalven zijn alleen maar op recept te krijgen
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Voorhuid vast aan eikel
- Door Stef
- 16 januari 2019 om 15:37
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties