- Danilio4 december 2018 om 23:30
Hallo ik ben 14 jaar.
Maar mijn testikels zijn een beetje ovalig terwijl ik lees dat ze echt rond moeten zijn. Ik ben wel is in mijn ballen geslagen of heb daar een voetbal gekregen. Maar voor de rest niet echt iets raars. En er zitten ook rare bultjes op mijn penis. Kan iemand mij hiermee helpen?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
5 december 2018 om 00:44testikels zijn niet rond maar eivormig
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties
