- Maxrumiba1 augustus 2018 om 06:14
Het is nu 48uur na mijn gedeeltelijke besnijdenis, ik heb na 24 uur het verbandje van de penis gehaald en lig sindsdien ook al 24 uur naakt in mijn bed. Ik heb nu wat zalf (furacine) oo de gezwollen rand en de draadjes gesmeerd maar vraag me af wat er de komende dagen qua vooruitgang gaat gebeuren! Ik had ook wat vragen ivm het wassen, want de dokter vertelde me dat baden de eerste 2 weken niet mag maar douchen wel. Nu heb ik wat schrik dat een douche vrij veel zeer zal doen.. iemand hier ervaring mee?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
1 augustus 2018 om 09:41je zult het herstel even moeten afwachten. Ga niet direct met je penis onder de douchestralen staan
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties

