- Dark chocolate4 juli 2018 om 21:37
Hoi, ik ben 14 jaar en ik heb een probleem. Mijn eikel heeft een grote donkere vlek op de voorkant van de eikel. Het lijkt alsof het is verkleurd ofzo. Naast de randen van mijn plasgaatje zit een donkere ring. Dat loopt door tot een wat lichter/bruiner gedeelte, wat weer leid tot een donkere vlek op de voorkant. Dan heb je mijn eikel rand. Die is gewoon roze, maar op de rand en rond de rand zitten een paar kleine witten puntjes. Ik d8 eerst dat dit smegma was, maar het wilt niet weg gaan. Ik weet niet of ik dit verkeerd verwijder, of dat het grwoon witte bultjes zijn, en zo ja, zijn die bultjes dan erg? Ook doet mijn eikel pijn bij aanraking. Ja dir is veel. Kan iemand mij helpen?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
4 juli 2018 om 21:45Moeilijk om daar zo iets over te zeggen. Ga met de klachten naar de huisarts en laat ernaar kijken
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Donkere kleur op eikel (b)
- Door Dark chocolate
- 4 juli 2018 om 19:37
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties