- Anoniem JD6 juni 2018 om 16:46
Ik ben 2 jaar geleden in mijn kruis getrapt en ik heb nu al 2 jaar last van een rechter teelbal die de grootte van een ei heeft, de linker heeft de grootte van een knikker. Wat kan dit zijn ?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
6 juni 2018 om 17:31Moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen. Ga ermee naar de huisarts. ( dat had je al veel eerder moeten doen)
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Te grote teelbal
- Door Anoniem JD
- 6 juni 2018 om 14:46
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties