Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Stoten in de ballen

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • simon

    Hallo,

     

    Ik zit al een tijdje met een vraag.  Ik heb keer tijdens de sex dingen uitgeprobeerd dingen zoals in de ballen slaan en schoppen door iemand. Helaas heb ik daar nu spijt van. Is het zo dat de testerson word aangemaakt in de ballen? En door de stoten en schoppen die ik in de ballen heb gehad dat mijn testeron lager is?

     

    Want ik sport ook veel en merk dat mijn spiermassa veel minder is? Mijn beharing over me lichaam is wel het zelfde. En voel me ook wel normaal. Maar toch ben ik bang mijn testeron is omlaag kan dit hier door ? Door de schoppen en stoten?

     

    Ik ga hier sowieso mee stoppen. Maar ik maak mij nog veel zorgen.

    4 reacties
    Reageren
    Simon

    Hallo?

    Reageren
    John (moderator)

    Testosteron wordt in de teelbakken aangemaakt. Schoppen en stoten kan vervelende gevolgen hebben voor de ballen

    Reageren
    Simon

    Kan het ook vermindering van producitie van testeron tot gevolgen hebben? En zo ja kan dit misschien worden hersteld als je het niet meer doet?

    Reageren
    John (moderator)

    Als je teelballen beschadigd zijn zou dat kunnen. Maar of zo is zou onderzocht moeten worden

    Reageren
Reageer op: Stoten in de ballen
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.