Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Vocht

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo iedereen,

     

    Sinds 2 a 3 weken heb ik last van een raar gevoel in mijn eikel (niet constant). Het is niet echt pijn of jeuk, maar een soort tintelend gevoel. Ook heb ik bij het plassen moeite om de laatste druppels eruit te krijgen en het topje van mijn urinebuis ziet er vaak een beetje glimmerig uit (niet echt afscheiding maar wel een beetje vochtig. Het is niet persé extra vochtig na het plassen, maar net zo goed 3 uur daarna). Ten slotte is de uitgang van mijn urinebuis, aan de kant van het toompje, een beetje rood. Voelt verder niet pijnlijk aan. Ik plas niet vaker dan normaal en plassen zelf doet ook geem pijn

    De waarden van mijn urine waren allemaal goed en bovendien getest op chlamydia en gonorroe. Kans op een soa lijkt mij überhaupt heel erg klein. De dokter zegt dat hij niks echt buitengewoons ziet aan mijn penis en dat ik het even moet laten rusten.

    Ik ben er toch niet helemaal gerust op. Weet iemand wat het kan zijn? Ik ben 18 jaar en zit momenteel wel in een drukke periode met examens e.d. Kan stress er nog wat mee te maken hebben?

     

    Alvast bedankt!

    3 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Goed om te zeggen is misschien dat ik dat rode vlekje al veel langer heb zonder overige klachten. Volgens de dokter destijds hoorde dat gewoon bij me. Syfilis is ook uitgesloten.

    Reageren
    John (moderator)

    Stress en spanningen zouden er zeker mee te maken kunnen hebben. Het kan vanuit je bekkenbodemspieren kunnen komen

    Reageren
    Anoniem

    Bedankt! Hopelijk trekt het snel weg.

    Reageren
Reageer op: Vocht
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.