Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Geen volledige erectie 17 jaar

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo ik ben 17 jaar en heb 2 keer sex gehad maar beiden keren is mijn penis niet volledig in erecte stand gekomen, wat ik ook probeer hij blijft in halve erectie. Tijdens de mastrubatie heb ik echter wel een volledige erectie, maar tijdens de sex kan ik geen goede erectie krijgen waarmee ik kan penetreren(naar binnen gaan)
    Kan iemand mij a.u.b advies geven over hoe dit komt of hoe ik dit probleem kan oplossen?

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Masturbeer je veel / vaak?

    Reageren
    Anoniem

    Ik mastrubeer gemidddeld 1 keer per dag

    Reageren
    John (moderator)

    Probeer dart dan eens te beperken tot 3-4 x poer week….soms wil dat wel helpen

    Reageren
    Anoniem

    Zal ik doen dankje

    Reageren
Reageer op: Geen volledige erectie 17 jaar
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.