Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Kromstand penis naar beneden

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Rogier500

    Hallo,

    Mijn penis is in kromstand gebogen naar mijn tenen gericht. In stijve stand kan ik hem wel buigen en recht krijgen, alleen tijdens sex vind ik dit vervelend. Daarnaast wordt mijn eikel ook niet ontbloot is stijve situatie, de voorhuid blijft erover heen zitten. Ook dat is vervelend tijdens sex en haalt een stukje gevoel weg. Ik denk dat deze ‘complicaties’ met elkaar verband houden, maar dat weet ik niet zeker. Ik moet wel zeggen dat mijn toompje erg kort is, maar ik weet niet of dat de kromming veroorzaakt. Iemand advies?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Kun je de voorhuid niet naar achteren schuiven zodat je eikel bloot komt te liggen als je een erectie hebt? Waarom denk je dat je toompje te kort is?

    Reageren
    Rogier500

    Beste Tandor,

    Jawel, mijn eikel komt gewoon helemaal bloot te liggen zowel in stijve als slappe toestand, alleen daar moet ik veel huid voor naar achter ’trekken’, dus bij mijn buik zit er een soort rimpels van vel. Ik denk dat die te kort is omdat hij, als ik mijn eikel ontbloot, mijn eikel meewijst naar beneden (een soort ‘ja-knikken’)

    Reageren
    John (moderator)

    Dan denk ik dat het goed is als je met de klachten eens naar de huisarts gaat. Die kan er dan naar kijken. Het is moeilijk om daar zo ongezien iets over te zeggen.

    Reageren
Reageer op: Kromstand penis naar beneden
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.