Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

1 kleine en een grote/normale(?) teelbal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Ik heb toen ik klein was een ingreep gehad aan een niet ingedaald balletje. Ik merk nu dat ik een volwaardig volgroeide bal en een veel kleiner balletje heb. Ik ben inmiddels wel 32, maar om de een of andere reden maak ik me nu veel vaker zorgen om dergelijke dingen dan dat ik altijd gedaan heb. Misschien heb ik het altijd al gehad.

    Is er een reden om mij ongerust te maken? Kan het zijn dat de bal niet helemaal volgroeid is, omdat die op mijn 11e operatief naar m’n balzak is verplaatst? Ik voel aan beide geen harde bulten of iets dergelijks. Heb verder ook geen problemen met erecties of het produceren van sperma.

    5 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om daar zo iets over te zeggen…ik zou je aanbraden om dan toch eens naar de huisarts te gaan en ernaar te laten kijken

    Reageren
    Anoniem

    Moet ik me zorgen maken? Kan pas maandag terecht i.v.m. vakantie van de huisarts.

    Reageren
    John (moderator)

    Die paar dagen zullen ook geen probleem zijn denk ik.

    Reageren
    Anoniem

    Ben naar de dokter geweest. Deze vertelde me dat het vrij normaal is bij mensen die een dergelijke ingreep hebben gehad bij een niet ingedaalde bal, dat deze kleiner en minder ontwikkeld is. Niks om me zorgen over te maken.

    Reageren
    Anoniem

    Held! Dit maakt mij veel geruster ik heb dit ook meegemaakt en heb juist hetzelfde probleem!

    Reageren
Reageer op: 1 kleine en een grote/normale(?) teelbal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.