Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Pijn in linkerbal

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo ik heb aan mijn linkse bal pijn met lopen of zitten soms is het weg en dan opeens komt het weer ik ben btw 16 jaar oud.weet iemand wat dit is??

    4 reacties
    Reageren
    Anoniem

    Het trekt ook door naar Me onderbuik/lies

    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk om  daar zo zonder enig onderzoek iets over te eggen. Het zou een bijbalontsteking kunnen zijn. Ga met de klachten naar de huisarts.

    Reageren
    Herman

    Ik heb al een week last van me linkerbal. Sinds een paar dagen heel erg vandaag nog erger. Wat moet ik doen het is zaterdag ik kan pas maandag naar de dokter?

    Reageren
    John (moderator)

    Je zou naar de huisartsenpost kunnen gaan.

    Reageren
Reageer op: Pijn in linkerbal
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.