- Persoon8 oktober 2017 om 21:34
Ik heb op op de aderen van mijn penis groepjes kleine bultjes zitten. Ze zijn een beetje geel van kleur en erg klein. Weet iemand wat dit is?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
8 oktober 2017 om 23:53Moeilijk om daar ongezien iets over te zeggen. Het kan een huidaandoening zijn of talgkliertjes. Ga naar de huisarts en laat ernaar kijken
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Bultjes op penis
- Door Persoon
- 8 oktober 2017 om 19:34
Beheerd door
Peter (huisarts)- 1 reactieReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties

