Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Voorhuid net niet volledig naar achteren.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • DvE

    3 maanden geleden had ik een operatie waarbij mijn toompje van mijn penis werd verlengd.

    Nu kom begin ik weer last te krijgen dat mijn voorhuid nog steeds niet volledig naar achter gaat in erectie. De eikel komt wel vrij, maar ik heb dan een soort van kraagje. Wanneer ik die kraag weg wil hebben en de huid verder naar achter wil doen, doet het lichtjes zeer.

    Met mastruberen heb ik er geen last van, want dan ga ik niet zo ver naar achter. Ik heb nog geen seks gehad en ik vraag mij af of meerdere mensen in deze situatie zitten. Hebben jullie er last van tijdens het vrijen?

    Alvast bedankt.

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    De eikel komt wel vrij, maar ik heb dan een soort van kraagje.

    Je bedoeld dat je voorhuid achter de eikelrand opgerold zit?   Dat zou namelijk een normaal verschijnsel zijn. Dat is waar die eikelrand voor dient…

    Als er pijn ontstaat als je de voorhuid nog verder naar achteren wilt doen, wil dat eigenlijk zeggen, dat je toompje nog iets te kort is. Je zou daar met seks last van kunnen krijgen. Als dat zo zou zijn, is het wellicht beter om het toompje te laten verwijderen

    Reageren
Reageer op: Voorhuid net niet volledig naar achteren.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.