Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Strakke voorhuid

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Geen naam

    Hallo ik ben 13 en ik had eerst altijd dat het pijn deed als ik mijn voorhuid naar achteren deed nu heb ik dat niet meer nu trek ik heb gewoon zo naar achter maar als mijn penis stijf is kan ik mijn voorhuid niet naar achteren trekken dus ik denk dat ik een strakke voorhuid heb wat kan ik hier aan doen zodat mijn voorhuid wel naar achteren kan bij een stijve penis of is dit heel normaal?

    3 reacties
    Reageren
    Ano

    Het is niet slecht ofso maar het is slim om vaak je voorhuid naar achter te shuiven en herhaal dit vaak.

    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat het goed is om daar even mee naar de huisarts te gaan. Die kan er een zalf voor voorschrijven, waarmee de voorhuid wat kan worden opgerekt

    Reageren
    Geen naam

    Dankje wel voor de informatie

    Reageren
Reageer op: Strakke voorhuid
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.