- Anoniem21 juli 2017 om 00:41
Ik weet niet wat dit is ben 15 jaar en het doet beetje pijn als ik hem uit druk komt er soort doorzichtig spul uit en heb wel zelf heel veel puistjes op me rug dus maybey is het een puist
1 reactieReagerenJohn (moderator)
21 juli 2017 om 00:43Dat zou heel goed kunnen. Misschien een ingegroeide haar
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties
