Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Bultjes rond penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • M

    Goedendag…

    Ik ben nu 26jaar en ik heb sinds een maand of 2 een aantal bultjes (zijn geen puistjes) rond m’n penis.
    Op de balzak en rondom vooral en dat terwijl ik er voorheen nog nooit last van heb gehad.
    Ik heb vorige week een Soa test laten doen en vandaag gehoord dat ik geen Soa heb…
    Stiekem hoopte ik op een Soa maar nu ik er geen heb weet ik niet wat het wél kan zijn.

    Hoop op een reactie
    Alvast Bedankt mvg M

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Hoe zien de bultjes eruit?

    Reageren
Reageer op: Bultjes rond penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.