- Help mij aub5 juli 2017 om 03:00
Beste mensen
Ik ben een week geleden 15 geworden en ik heb al een tijdje een vriendin (15 augustus, 1jaar) en aangezien zij onlangs 16 geworden is wil zij al wat meer in onze relatie, seks dus (volgende week als ik bij haar ga) ik wil dit ook maar durf totaal niet de lengte van mijn penis ik maar 10-11 cm & de dikte is maar 9 cm en ik durf dus gewoon mijn onderbroek niet uit doen dan gewoo’ omdat ik bang ben dat ze het veelste klein gaat vinden en met die maten zal ze hem niet eens voelen ik vraag me nou af werkt alles daar beneden wel goed ik heb schaamhaar, okselhaar enz stemverandering weet ik niet ik merk alleen dat als ik roep dat het luider is dus ik denk dat dat ook werkt, dus alles werkt en groeit alleen mijn penis niet, ik schaam me er dood voor, help!
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
5 juli 2017 om 09:41Maak je daarover vooral geen zorgen. Een gemiddelde vagina is 7-9 cm diep. Dus je penis is lang genoeg om je vriendin blij te maken. Je moet je niet schamen voor iets dat normaal is…Je vriendin is ook pas 16, dus de vagina is nog redelijk strak. Ze voelt het wel hoor. En goede seks is meer dan alleen maar penis en vagina…voorspel en naspel zijn minstens net zo belangrijk
Je hebt er nu op het moment dan wel niet meteen zoveel aan maar, je penis kan nog groeien tot je 21ste.
ReagerenHelp mij aub5 juli 2017 om 19:29Bedankt voor de reactie ik ga het allemaal nog zien ik denk dat ik gewoon eerlijk ga zijn en zeggen dat ik nog wil wachten.. Maar toch bedankt voor de uitleg ik voel me nu toch al iets beter.. Maar mag ik eens vragen ik heb u al veel zien reageren op het forum.. Bent u een dokter? Of weet je dit gewoon allemaal?
ReagerenJohn (moderator)
5 juli 2017 om 19:46Ik heb wel wat medische studies en opleidingen gedaan, maar ben geen dokter.
Als je liever wilt wachten met seks, is dat prima. Maar dan kun je dat ook beter eerlijk zeggen. Â Maar nogmaals: je moet je er niet schamen. Niet nodig
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Bang over lengte
- Door Help mij aub
- 5 juli 2017 om 01:00
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties