Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Penis te klein?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo, ik ben 14 jaar heb schaamhaar heb een heel klein beetje okselhaar en weeg iets van 50-60 kilo (lang niet gewogen) ik ben een jaar jonger dan de rest van mn klas want ik heb een klas overgeslagen. Ik ben bang voor een micro penis, mijn penis is ongeveer 4 cm slap (stijf nooit gemeten) en al mn vrienden hebben al geneukt enzo. Ik heb al gemasturbeert en heb al vaak zaadlozing gekregen, mijn penis werkt prima maar ik ben bang dag ik doordat ik jonger was ik graag volwasse wilde zijn en dus al op vroege leeftijd wilde klaarkomen, heeft dit invloed op mijn penislengte? En gaat mijn penis nog groeien?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Het gaat om de lengte van je penis als die stijf is en niet als die slap is. De lengte van een slappe penis kan ook nog eens variëren. Dat is namelijk ook afhankelijk van temperatuur. Door masturberen blijft hij niet klein. Je penis kan nog tot je 21ste groeien.

    Reageren
    Anoniem

    Ik ben 15 jaar en 2 maanden en mijn penis is 17 cm vanaf de zijkant gemeten (maakt volgens mij niet echt verschil) maar groeit mijn penis dan nog?

    Reageren
    John (moderator)

    Hij kan nog groeien tot je 21ste

    Reageren
Reageer op: Penis te klein?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.