Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Rood Toompje

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Alias

    laatst toen ik seks had met mn vriendin stootte ik tegen de rand van dr kut aan en dat voelde ik wel ff maar het was niet heel pijnlijk. Vervolgens toen ik het condoom af deed, zag ik dat t toompje donker rood was. Ook doet het pijn tijdens een erectie. Weet iemand wat dit kan zijn?

    3 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Waarschijnlijk toch een flinke irritatie

    Reageren
    Alias

    Ja ik weet het nog steeds niet. Later werd het meer blauw / paars qua kleur en de pijn iets minder maar nog geen idee van wat het kan zijn. Iemand nog een idee ?

    Reageren
    John (moderator)

    Zoals ik al schreef: een irritatie of een overrekking van het toompje met een bloeduitstorting. Maar het is moeilijk om daar ongezien iets over te zeggen. Je zou naar de huisarts kunnen gaan en ernaar laten kijken

    Reageren
Reageer op: Rood Toompje
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.