- Jongeheer23 februari 2017 om 23:19
Beste,
Ik ben een jongen van 22 en ik heb net een relatie van 4 jaar achter de rug. Dit was ook mijn eerste en enige bedpartner. Zij wist dus ook ”de handleiding” van mijn piemel. Nu heb ik al ervaringen met andere vrouwen opgedaan, maar dit is totaal mislukt in mijn ogen.
Ik heb het idee dat mijn toompje te kort is. Ik heb veel voorhuid (een slurfje). In slappe toestand kan ik de voorhuid soepel en glad naar beneden trekken. Wel word mijn eikel meegetrokken naar beneden. Wellicht is dit al een teken van een te kort toompje?
In stijve toestand lukt dit niet. Ik kan de eikel ontbloten tot net onder de eikel rand. Als ik verder trek dan krijg ik de pijn en staat het toompje onder spanning.
Het ziet er precies zo uit:
http://www.male-initiation.net/library/gallery/frenuloplasty/frenuloplasty.html#startIk heb gelezen dat er 3 opties zijn bij ”de operatie”. Ik zou graag mijn voorhuid gewoon soepel (in stijve toestand) willen bewegen. Dus wat ruwer en natuurlijk zonder pijn. Wat adviseren jullie mij? (welke optie etc.)
5 reactiesReagerenJohn (moderator)
23 februari 2017 om 23:56Best mogelijk dat je toompje tekort is. Vraag aan je huisarts een verwijzing voor de uroloog en laat je toompje verwijderen. Dat is de minst ingrijpende correctie.
ReagerenJongeheer24 februari 2017 om 00:00Bedankt voor je reactie.
Door middel van het toompje te verwijderen zou ik dan mijn voorhuid, zoals in mijn slappe toestand, ver naar beneden kunnen trekken? Of hoe moet ik het zien?
ReagerenJohn (moderator)
24 februari 2017 om 00:05Het is moeilijk om daar zo ongezien iets over te zeggen. Maar zoals je het beschrijft zou dat dan goed moet komen. Maar dat zul je uiteindelijk met de uroloog moeten bespreken.
ReagerenJongeheer25 februari 2017 om 02:29John (moderator)
25 februari 2017 om 09:11Als er een “medische indicatie” is, kan dat worden vergoed. Maar dat moet je navragen bij je ziektekostenverzekeraar.
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties