Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

rode vlekken, schilfers, op penis

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • anoniempjelol

    Hallo Ik ben 23 jaar, afgelopen weekend seks zonder condoom gehad met een “vriendin”.

    Nu ziet mijn penis er als volgt uit:

    http://imgur.com/a/q5zIy iemand enig idee wat dit is? Het lukt me niet om deze/volgende week een huisartsbezoek te plannen.

    7 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Ik denk dat je er toch verstandig aan doet om er dan maar tijd voor vrij te maken. Het kan een schimmelinfectie zijn, maar ik acht een herpes infectie niet voor onmogelijk. De huisarts kan dat beter beoordelen dan aan de hand van een foto

    Reageren
    anoniempjelol

    Het lijkt niet op herpes foto’s van internet?
    Zal heel lastig zijn, dinsdag op zijn vroegst. Wat kan ik nu eraan doen?

    Reageren
    John (moderator)

    Nee, maar een herpes infectie kan zo wel beginnen. Maar dat zul je dan snel genoeg merken…

    Je zou het als een schimmelinfectie kunnen  behandelen met een antischimmelcrème. Canesten of Daktarin.  En dan maar hopen dat het niet toch herpes is.

    Reageren
    anoniempjelol

    Hoe merk ik dat het herpes is? HEt meisje is een goede vriendin, zou zij ook klachten moeten hebben?
    is voetschimmelcreme ook voldoende?

    Reageren
    John (moderator)

    Wat is de werkzame stof van de crème en in welke sterkte?

    Het meisje zou eerder dan een keer een uitbraak gehad moeten hebben of koortslip hebben gehad…

    Reageren
    anoniempjelol

    kruidvat antischimmelcreme miconazolnitraat 20mg/g
    ik zie ook voor het eerst sinds tijden weer smegma vormen onder mijn voorhuid (beetje)

    Reageren
    John (moderator)

    Dan zal het toch een schimmelinfectie zijn.    De crème kun je gebruiken  2 x per dag dun opsmeren en wel iedere keer even met water van te voren wassen

    Reageren
Reageer op: rode vlekken, schilfers, op penis
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.