- Anoniem6 januari 2017 om 11:19
Hoi, ik vraag me al even af hoever de voorhuid nou eigenlijk moet gaan.
Mijn voorhuid geraakt (in stijve) tot 1.5 centimeter onder de eikel. Dan roept mijn toompje me halt toe. De voorhuid is dan nog niet helemaal afgerold, er is nog een beetje over.
Is dit ver genoeg om zonder problemen pijnloos seks te hebben?
bedankt
14 reactiesReagerenAnoniem6 januari 2017 om 11:53Ik ondervind geen problemen bij het masturberen, ^^
ReagerenJohn (moderator)
6 januari 2017 om 11:56Dat is verder geen probleem. Dat is ver genoeg.
ReagerenAnoniem6 januari 2017 om 11:59Thanks!
ReagerenAnoniem6 januari 2017 om 19:37Dit probleem heb ik nu ook en ik heb er helaas wel last van..
Masturberen is geen probleem en lukt prima, zolang ik het maar niet te ver naar achter trek. echter als ik seks heb lijkt het wel alsof dit opgerolde stukje alsnog verder wilt, wat normaal is, alleen het toompje dit niet toelaat omdat deze misschien wel te kort is? en er ontstaat dan een best wel irritante pijn waardoor het eigenlijk onmogelijk is om pijnloos seks te hebben.. de laatste keer was ik er ook snel klaar mee..
mijn toompje is denk ik nu 3 maanden geleden gescheurd, 2 weken genezen en opnieuw een stukje gescheurd..weer laten genezen maar nogsteeds deed het veel pijn omdat het toompje toch te straks stond naar mijn idee.. ik was al bij de huisarts geweest en die zei dat het er goed uitzag maar toen was ik er klaar mee en heb ik de rest zelf afgeknipt wat ik als ik jou was niet na zou doen..
ik laat het nu opnieuw genezen en een beetje aansterken en hoop dat het nu geen of in ieder geval minder pijn doet maar ik ben bang van niet, ik heb nog steeds dat opgerolde stukje voorhuid wat maar verder wilt.
ReagerenJohn (moderator)
6 januari 2017 om 19:57Dit had je natuurlijk niet zelf moeten doen. Ja had naar de uroloog moeten gaan om het toompje te laten doorknippen. Nou maar hopen dat je geen infectie en misvorming krijgt.
ReagerenAnoniem8 januari 2017 om 05:21Klopt, ik wist dat dat risico er was maarja
het ziet er gelukkig netjes uit en alles, ik hoop gewoon dat het nu doormiddel van genezing en glijmiddel wat makkelijker gaat.
na dingen gelezen te hebben over een besnijdenis moet ik er echt niet aan denken.. na de genezing geloof ik dat je er alleen maar plezier van hebt alleen de operatie zelf en de paar weken daarna lijken me echt een hel..
ReagerenVoorhuid4 januari 2019 om 00:24Ik krijg mijn voorhuid nog maar net over de rand van mijn eikel (in stijve), en dan lukt het niet om hem verder te krijgen. Is dit ver genoeg?
ReagerenJohn (moderator)
4 januari 2019 om 01:17Net over de rand zou genoeg moeten zijn, tenzij het zeer doet als je verder probeert te schuiven
Reagerenanoniempje5 januari 2019 om 23:50Als ik een stijve heb kan mijn voorhuid over mijn eikel, maar niet veel verder want dan gaat mijn eikel horizontaal liggen omdat mijn toompje er aan trekt. Is dat normaal?
ReagerenJohn (moderator)
6 januari 2019 om 01:05Je toompje zou tekort kunnen zijn. Ga ermee naar de huisarts
Reagerenano7 juli 2020 om 21:38ik heb eigenlijk nooit last gehad maar sinds een tijdje opeens een droge witte rand aan mijn voorhuid en doet het pijn als ik hem tever naar beneden trek het zou denk ik geen probleem zinn met mijn toompje want anders had ik dat de eerste keer dat ik seks had wel gevoeld.
ReagerenJohn (moderator)
7 juli 2020 om 22:14Het kan een infectie zijn. Ga ermee naar de huisarts
ReagerenAnoniem15 september 2021 om 20:51Bij een erectie gaat mijn vel niet verder dan een halve cm achter de eikel, Ik heb een 2tal weken geleden een toompjes operatie gehad. Is die halve cm ver genoeg
ReagerenJohn (moderator)
15 september 2021 om 21:31Dat is zeker ver genoeg
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Hoever moet die voorhuid eigenlijk gaan??
- Door Anoniem
- 6 januari 2017 om 10:19
Beheerd door
Peter (huisarts)- 14 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties