- Anoniem21 december 2016 om 22:43
Hoi
Ik heb sinds kort een soort van pukkel op mijn penis (aan de onderkant) hij is niet erg groot en heeft een gele kop met in het midden een zwart puntje. Het jeukt vreselijk en als ik eraan zit doet het erg pijn. Wat is dit?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
21 december 2016 om 23:01Dat is waarschijnlijk een puist door een ingegroeide haar. Als de puist rijp is, kun je ze uitdrukken
ReagerenAnoniem22 december 2016 om 07:41Hoe weet ik of die rijp is?
ReagerenJohn (moderator)
22 december 2016 om 11:13In de regel worden ze dan rood met een wit puntje
Reageren
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Soort pukkel op penis
- Door Anoniem
- 21 december 2016 om 21:43
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties