- anoniem29 november 2016 om 22:21
Goedenavond,
Ik ben een jongen van 16 jaar. Ik heb sinds korte tijd een grote bult op mijn rechter bal.
Verder doet mijn balzak aan die kant ook een beetje zeer.
Misschien heeft het er niks mee te maken, maar als ik op de wc bril zit,
lijkt het wel of mijn ene onderbeen veel kouder aanvoelt.Als ik de bal met de bult vergelijk met mijn andere bal, heeft die andere geen bult.
7 reactiesReagerenJohn (moderator)
29 november 2016 om 22:41Ga hiermee naar de huisarts en laat ernaar kijken. Het is moeilijk om daar zonder enig onderzoek iets over te zeggen
ReagerenAnoniem29 november 2016 om 23:20Ik vindt het ook een beetje ongemakkelijk om naar de huisarts te gaan.
Reageren
Het is echt een grote bult (knikker?), en doet zelf niet echt pijn.John (moderator)
29 november 2016 om 23:22Maar bulten horen er niet in de balzak te zitten..
Reageren
Ik denk dat je er toch goed aan doet om naar de dokter te gaanAnoniem29 november 2016 om 23:49Beste Tandor,
Bedankt voor het meedenken. Ik zal het proberen uit te leggen.
Reageren
Bij mijn linker bal voel ik mijn bal en daarboven (wat zachts, denk ik de bijbal).
Maar als ik op internet lees over bult op bal, dan hebben veel mensen het over een grootte van een erwt. Ik weet niet of het bij mij echt een bult is, maar als ik er over mijn bal heen ga, zit er een scheiding tussen het eerste en tweede stuk. Dat bedoel ik dus met bult, maar ik weet dus niet of het wel echt een bult is. Weet u daar iets meer over?John (moderator)
30 november 2016 om 00:03Oke.
Reageren
Het kan de bijbal zijn die je voelt. Die zit namelijk over de hele lengte van de bal. Maar omdat het zaakje ook wel zeer doet, denk ik dat het toch echt goed is, om even naar de huisarts te gaan.Anoniem30 november 2016 om 16:46Hallo Tandor,
Het doet zelf niet zo zeer, maar het is meer als een 3e bal zoals op internet staat. Die ‘3e bal’ zit vast aan mijn van vooraf gezien linkerbal. Het doet niet echt zeer,maar mijn balzak jeukt een beetje.
ReagerenJohn (moderator)
30 november 2016 om 16:53Het is moeilijk om daar zo zonder enig onderzoek iets over te zeggen.
Reageren
Ik denk dat je er toch goed aan doet om even naar de huisarts te gaan.
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
Grote bult op bal
- Door anoniem
- 29 november 2016 om 21:21
Beheerd door
Peter (huisarts)- 7 reactiesReageren
Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties