- anonoiem30 maart 2008 om 20:29
In m’n jonge jaren heb ik altijd de bekkenstoot gebruikt om klaar te komen. Ik heb gelezen dat dat een heftige manier is van klaar komen. Ik ben zo onzeker dat ik bang ben dat het jaren gebruik van bekkenstoot een aantal prikkels heeft weg genomen. Kan dat kloppen?
Specialisme
Erectieproblemen
Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.
Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.
probleem
- Door anonoiem
- 30 maart 2008 om 18:29
Beheerd door
Peter (huisarts)Medische hulp bij erectieproblemen?
Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.Medische hulp
Zelf erectieproblemen aanpakken
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.Naar zelfzorg
Specialisaties