Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Erectieproblemen

Wat zijn erectieproblemen? Een erectiestoornis wordt gedefinieerd als het voortdurend of terugkerend onvermogen om een erectie te krijgen of te behouden. 40% van de 40-jarigen heeft last van erectieproblemen. Dit is rond de 70% bij 70-jarigen.

Gelukkig zijn erectieproblemen goed te behandelen en hoef je hier niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je erectieprobleem oplossen? Hier vind je hoe dit kan en wat je moet doen.

Penis geknakt

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Mart

    Was net een beetje aan het stoeien met mijn vrouw. Ik reed een beetje met mijn erectie tegen haar billen aan en toen knakte mijn penis. Was best een luide knak en het deed ook zeer. Nu is hij nog steeds gevoelig en doet een beetje zeer. Ik heb geen zwelling of verkleuring en had gelezen dat als je hem breekt, dat je dat dan zou hebben.

    Maar hij is dus wel pijnlijk en gevoelig.
    Kan hij ook gekneusd zijn?

    3 reacties
    Reageren
    Anoniem

    heb je hem wel meteen in het ijs gelegd?

    Reageren
    Anoniem

    heb ik ook al eens gehad, maar bij mij was niets aan de hand. maar ik had erna wel geen pijn, wel schrik dat ik heb gebroken had, maar geen pijn

    Reageren
    Mitch

    Ja, een penis kan als hij stijf is breken. FF checken bij de dokter. Je bent niet de eerstre die dat overkomt……

    Mitch

    Reageren
Reageer op: Penis geknakt
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Medische hulp bij erectieproblemen?

Een arts of specialist kan samen met je kijken naar de oorzaak en passende oplossingen bespreken.
Medische hulp

Zelf erectieproblemen aanpakken

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om erectieproblemen te verbeteren.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.