- Anoniem6 december 2021 om 14:27
Hoi goeiedag,
Ik wil mijn lange verhaal even kort houden en even na vragen. Na paar afspraken bij huisarts en ziekenhuis, zit ik toch met vraagteken in mijn hoofd.
In het kort , als je een soort van verdoofd tintellend gevoel hebt rondom je oog linkerkant, wang mond toe , en het prikkelt ook in me oog af en toe en ook jeuk op me wang, als ik op mijj gevoel af ga, dan denk ik dat het vanuit me linker boven kant van mijn gebit komt omdat ik daar ook wat pijn heb en ontsoken tandvlees, het gaat vooral bij nu om me oog, zijkant hoek van me oog prikkelt . Ik ben ook naar de tandarts geweest maar kon ook nie verklaren. Zou ik Heel graag een reactie mogen met erin wat ik kan doen waar ik op moet letten of wat het kan zijn?Alvast bedankt !
1 reactieReagerenJohn (moderator)
6 december 2021 om 15:55Misschien is de aangezichtszenuw geïrriteerd. Dat is dan ook iets voor je huisarts en niet de tandarts
Reageren


