Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Incontinentie

Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn

Blaasontsteking gaat niet over

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste allemaal,

    Ik had vorige week ineens heel erg buikpijn en branderig gevoel van onder. Toen heb ik mijn urine weggebracht, en bleek dat ik blaasontsteking had.
    Nu, inmiddels een week geleden is mijn antibiotica op en heb ik nog enorm last. Ook heb ik een enorm opgezette buik. Ik heb al een afspraak staan voor morgenochtend bij de HA, maar toch ben ik benieuwd of iemand weet hoe dit zou kunnen of eventueel weet wat dit kan zijn/ ervaring mee heeft. Ik hoor het graag. Mvg,

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Misschien is de kuur toch net niet genoeg geweest. Neem morgenochtend in ieder geval weer urine mee

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb inderdaad weer urine mee gebracht, mijn urine zag er goed uit en de blaasontsteking leek over te zijn. ik heb alsnog pijn. vooral in mn buik, af en toe een branderig gevoel van onder (niet per se bij het plassen).
    Toen ik vanochtend naar de dokter moest werd ik ineens helemaal niet lekker. ik werd ontzettend misselijk en ik had het gevoel dat ik flauw ging vallen.
    Bij de dokter aangekomen zat ik helemaal te bibberen. Ze dacht dat ik koorts had wat uiteindelijk niet zo bleek te zijn. ze heeft inwendig onderzoek gedaan en een uitstrijkje gemaakt.
    Ik ben vanavond tijdens het werken weer ineens heel beroerd geworden en ik heb me dan ook ziek gemeld. ook heb ik ineens last van mn onderrug. iemand ervaring mee?

    Reageren
Reageer op: Blaasontsteking gaat niet over
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Wil je zorg of advies?

Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.
Medische hulp

Liever eerst zelf aan de slag?

Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.