- R29 juli 2020 om 01:26
Ik heb al 2-3 dagen last van een beetje pijn tijdens het plassen. Ik voel verder geen druk om vaak te moeten plassen en er komen wel normale hoeveelheden plas uit.
Ik twijfel of het blaasontsteking is, want ik heb wel eens blaasontsteking gehad en toen voelde het veel pijnlijker en had ik toen wel steeds drang met maar kleine beetjes plas. Kan ik nu misschien een milde vorm hebben?
Ik dacht eerder dat mijn plasbuis alleen geïrriteerd is. Ik heb pas perongeluk antiroosshampoo recht op mijn schaamstreek gedaan (zonder nadenken verkeerde fles gepakt) en toen prikte mijn plasgat (prikken ging daarna wel na 10min over). En de dag erna seks gehad..waarvan ze zeggen dat je blaasontsteking kan van krijgen. En dus 1 dag erna begon de lichte pijn bij plassen. Het is niet erger geworden.
Kan ik gewoon wachten tot het vanzelf over gaat?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
29 juli 2020 om 15:45Je kunt nog even wachten. Als de klachten aanhouden of erger worden, zou ik toch even naar de huisarts gaan
Reageren
Specialisme
Incontinentie
Incontinentie wordt omschreven als het voortdurend of terugkerend ongewild verliezen van urine. Het komt veel vaker voor dan mensen denken: zowel jongere als oudere volwassenen kunnen ermee te maken krijgen, en de kans neemt toe naarmate je ouder wordt. Gelukkig is incontinentie in veel gevallen goed te behandelen of te verminderen. Je hoeft hier dus niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je klachten aanpakken? Op deze pagina lees je wat je kunt doen en welke oplossingen beschikbaar zijn
Wil je zorg of advies?
Lees welke behandelmogelijkheden er zijn en wanneer het verstandig is om een arts te raadplegen.Medische hulp
Liever eerst zelf aan de slag?
Ontdek welke stappen je zelf kunt zetten om klachten te verminderen of beter onder controle te krijgen.Naar zelfzorg
Specialisaties

