Rare ontlasting

  • #1

    Hallo ik ben wouter 24 jaar en ik heb aantal maanden last van ontlasting verandering soms met diarree en soms lekkende diarree die bij na harde ontlasting eruit lekt. Ik heb ontlasting onderzoek gedaan en bloedonderzoek niks uitgekomen. Als ik ook vaak pers komt het plotseling allemaal uit maar het is niet gelijk diarree wel zachte ontlasting. Wat zou dit kunnen zijn? Verder eet ik gezond en eet ik weinig vet en eet ik elke dag fruit.

    Reply
    #2

    Stress/spanningen PDS lijken me toch voor de hand liggende oorzaken. Het lijkt erop dat je toch wat hypochondrisch bent als ik zo naar de andere topics kijk die je hebt geplaatst

    Reply
    #3

    Dan vind ik het toch raar dat als je gezond eet en veel beweegt dat je dan alsnog last van kan krijgen. Ik heb ook met mijn huisarts over PDS gehad en hij zei dat PDS een onbekend en vreemde soort aandoening die je niet kan stoppen en dus niet kan verbeteren, ik heb alleen niet gevraagd of het kan komen omdat ik een blindedarmontsteking heb gehad in 2018 en dat dat misschien de oorzaak is maar ik vind dat vreemd dat ik na 4 jaar pas last van krijg.

    Reply
    #4

    Stress/angsten en spanningen kunnen een oorzaak zijn...

    Reply
Reageer op: Rare ontlasting


<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 1 MB



Voeg nog een bestand toe

Blijf op de hoogte met onze wekelijkse nieuwsbrief