Zoeken Vraag het forum

Lichte ontlasting en hard bol buikje (1 jaar)

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Selin28

    Goedenavond,

    Mijn zoontje van 1 jaar heeft nu sinds 3 weken erg lichte ontlasting (lichtbeige) en een erg opgezette buikje. Hij heeft dit 6 weken geleden ook gehad, dit heeft toen 1 week geduurd daarna had hij wel weer normale ontlasting. We zijn toen bij de huisarts geweest en die heeft aangegeven dat het waarschijnlijk door een virus zou komen.

    Alleen maak ik me nu wel zorgen omdat zijn buikje nu ook erg opgezet is en hij best humeurig is. Hij heeft regelmatig verhoging en na een uurtje ineens weer een lage temperatuur (35,9)

    Bij de huisarts heb ik het gevoel dat we niet helemaal ‘serieus ‘ worden genomen. We kunnen hier pas over een paar dagen terecht. Ik zou daarom graag willen weten of iemand hier ideeën heeft over wat er gaande zou kunnen zijn?

    Alvast bedankt

    1 reactie
    Reageren
    John (moderator)

    Moeilijk te zeggen. Het kan een virus of bacterie zijn of een vorm van obstipatie. Bel voor een eerdere afspraak bij de huisarts( dat met absoluut mogelijk zijn. niet laten afschepen door de assistente) en geef aan dat je zoontje een harde buik heeft en koorts.

    Reageren
Reageer op: Lichte ontlasting en hard bol buikje (1 jaar)
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

Haartransplantatie bij stress en haaruitval
5 min leestijd

Stress en haaruitval: hoe zit dat precies?

3 min leestijd

Symptomen van zwangerschap: dit zijn de eerste signalen

4 min leestijd

Baarmoederontsteking: hoe krijg je het en welke symptomen zijn er?

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.