Zoeken Vraag het forum

Weken lang al ziek.

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Ries94

    Het begon met een keelpijn, dat werd een keelontsteking. Ik had al 4dagen koorts en al langer dan een week een keelontsteking dus kreeg ik antibiotica dat ik 6 dagen moest innemen. Het was beter maar na stipt een week kwamen de symptomen terug. Vooral ook stijve nek, keelpijn en dit keer veel meer groen snot en hoofdpijn en neus bijna altijd dicht.
    Dit is nu al weken aan de gang. De dokter zegt rusten maar het gaat maar niet over. Sommige dagen kan ik zelfs een glas niet opheffen. En andere dagen gaat het beter.
    Ook ben ik smorgens bijna flauwgevallen tijdens het douchen. Dit gebeurde 2x !
    Heb ik klierkoorts ? Of een te lage weerstand dat het niet weggaat?
    Een paar weken voor dit alles was ik wel al veel moe.. Dat ik tot 1u. Smiddags vast sliep dat ik het echt nodig had. Men lief zei zelfs da da ni normaal was hoeveel ik sliep..

    Plz iemand dat me kan helpen.
    Ik ga bloed al zeker laten trekken want de dokters zeggen gewoon rusten x/
    En ik ben het ziek zijn zoooo beu =(

    3 reacties
    Reageren
    Renske

    Belachelijk, vraag om een tweede antibioticakuur!

    Reageren
    John (moderator)

    Het is heel goed mogelijk dat de kuur die je hebt gehad onvoldoende werking heeft gehad.
    Zoals Renske schrijft:
    terug naar de huisarts en een nieuwe kuur halen.
    Wel bloedonderzoek laten doen.

    Reageren
    Bram

    Het kan natuurlijk heel goed een steeds terugkerende amandelontsteking zijn. Dit natuurlijk alleen wanneer je je amandelen nog hebt en ze niet in het verleden zijn verwijderd. Mocht je ze dus nog hebben en heb je er zoveel last van, dan zou dat een reden kunnen zijn om ze alsnog operatief te laten verwijderen.

    Reageren
Reageer op: Weken lang al ziek.
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Community

Gerelateerde topics

Kennisbank

Gerelateerde onderwerpen

4 min leestijd

Alles over oogdruk: normaal, te hoog en te laag

4 min leestijd

Hoe vaak moet je je ogen laten meten?

5 min leestijd

Wat is een ooginfarct? Alles over symptomen, oorzaken en herstel

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.