- ceedrietje18 juni 2016 om 13:41
Ik lees vaker over korstjes op hoofdhuid maar ik herken mijzelf nergens in. Mijn huisarts en een andere huisarts die de eerste napraatte houden het op ontsteking van de haarzakjes, maar als ik daarover lees geloof ik dat niet. Het volgende. Ik heb een tiental korstjes op mijn hoofd, bij mijn haar, 1 bij mijn bovenlip en 1 op mijn kaak. Het oudste korstje heb ik al meer dan 30 jaar. Gedurende mijn tienerjaren komen en gaan korstjes, maar sommige blijven. Elke dag zit er een ander korstje op die ik er zo af kan krabben. Jeuken doen ze totaal niet. Nu ik ouder en kaler begin te worden gaan sommige wel opvallen en daarom des te meer een reden om er vanaf te willen. Maar wat is het?? Iemand een idee?
3 reactiesReagerenJohn (moderator)
18 juni 2016 om 14:07Moeilijk om daar zo ongezien iets over te zeggen.
Reageren
Ga naar de huisarts en vraag een verwijzing voor dermatoloog.Anoniem19 juni 2016 om 16:46Doet de huisarts niet. Zij zegt dat het ontstekingen zijn van de haarzakjes en gaf me een zalfje mee, ondanks dat ik daar niet mee akkoord ging. Naar een tweede huisarts geweest binnen diezelfde praktijk, zij vroeg mij wat de eerste zei, en zei vervolgens vrolijk dat dat het was en er niks aan te doen viel. Aan verwijzingen wilden ze niks doen omdat ze zelf de conclusie al getrokken hadden.
ReagerenJohn (moderator)
19 juni 2016 om 16:49Je hebt klachten en die gaan niet over met de behandeling van de huisarts.
Reageren
Als de huisarts jet niet kan oplossen, moet hij/zij je doorsturen.
Je moet je niet laten afschepen. Neem anders contact op met de zorgbemiddelaar van de zorgverzekeraar…
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huid barrière, hormonen en omgevingsfactoren.Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
korstjes op hoofdhuid
- Door ceedrietje
- 18 juni 2016 om 11:41
Beheerd door
Peter (huisarts)- 3 reactiesReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties

