Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Hard eelt plekje op zijkant penis.. help!

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • klaasvaak92

    Hallo!

    Ik heb me aangemeld op deze website met een ietwat aparte vraag.

    Ik heb, waarschijnlijk als gevolg van masturberen, aan de rechter zijkant van mijn penis een wit verhard eelt bobbeltje opgelopen. Het lijkt op een likdoorn/eksteroog wat ook wel eens op de voet voorkomt. Het is een klein wit rond bultje met een gaatje in het midden. Het deed mij nogmaals denken aan voet bultjes.

    Ik heb het inmiddels een week of 3. In eerst instantie dacht ik; ik geef het maar de tijd om te verdwijnen en ik masturbeer op een andere wijze zodat dat gebied wordt ontzien, maar het plekje verdwijnt niet.

    Het is een keihard plekje en ik wil heel erg graag dat deze verdwijnt. Wat kan ik doen? Ik ben het wachten nu zat, ik heb het al tijd genoeg gegeven en heb het gebied echt bewust ontzien en vermeden tijdens bijvoorbeeld masturberen.

    Kan ik hier een middeltje voor kopen of is dit te agressief voor de penis huis?

    Ik zit er erg mee.. wie kan mij advies geven?

    Met vriendelijke groet…

    4 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    Als je het goed had willen doen, had je je penis beter volledige rust moeten geven.

    Een eelt bobbeltje lijkt me eerlijk gezegd onwaarschijnlijk. Ik mag aannemen dat je niet de hele dag door masturbeert. Het is moeilijk om daar ongezien iets over te zeggen. Ik zou je daarom willen aanraden om even naar de dokter te gaan. Die kan er dan even goed naar kijken, zeggen wat er aan de hand is en wat er aan te doen is. Ik raad je af om hier zomaar zalf of iets dergelijks voor te gebruiken. Eerst moet duidelijk zijn wat het is.

    Reageren
    Jopie

    Ben je nog bij de doktor geweest? Ik denk dat ik iets vergelijkbaars heb.

    Reageren
    lorenV

    ik zou graag willen weten wat helpt want ik ben besneden en heb er ook last van ?

    Reageren
    John (moderator)

    Ga er dan mee naar de huisarts en laat ernaar kijken

    Reageren
Reageer op: Hard eelt plekje op zijkant penis.. help!
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.