- Anoniem28 juni 2015 om 15:19
Ik was gisteren in Giethoorn met vrienden, wij gingen hier punteren. omdat ik 1 van de enige jongens op de boot was werd er direct van mij verwacht dat ik ging punteren, waar ik overigens niet echt een probleem mee had. Toen wij klaar waren zag ik dat ik een kleine rode bult had met een geel midden, het deed alleen pijn toen ik eraan zat de dag erna was het bultje geknapt maar is nog wel zeer gevoelig.
Hier zijn een paar foto’s van mijn hand je kunt de gele plek hier niet echt op zien.[attachment=2736]20150628_170628.jpg[/attachment]
[attachment=2737]20150628_170546.jpg[/attachment]
[attachment=2738]20150628_170657.jpg[/attachment]
1 reactieReagerenJohn (moderator)
28 juni 2015 om 15:27Het zou een insectenbeet kunnen zijn…
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Specialisaties
