Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

wenkbrauwen groeien niet meer aan, naar wie moet ik toe gaan?

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Hallo.

    2 jaar geleden heb ik last gekregen van 2 schrale/vervellende plekken, die precies boven en in de buitenste helften van mijn wenkbrauwen zaten.

    Sinds toen zijn die haartjes daar uitgevallen, en amper teruggekomen.
    Ik heb nu bij mijn linker buitenhelft 1 héél dun streepje.
    Bij de rechter buitenhelft zitten er ongeveer 4 haartjes, die te ver van elkaar af staan om een uiteinde te kunnen vormen.

    Hierdoor ben ik genoodzaakt om iederedag mijn wenkbrauwen bij te tekenen.
    Ik ben daar nu eigenlijk wel een beetje klaar mee onderhand..
    Vooral omdat ik meteen het potloodje er weer bij moet pakken zodra er iets langs mijn wenkbrauw af komt.
    Ik heb ooit gelezen dat ze kunnen kijken of er nog haarzakjes zitten, en of het dus nog aan kan groeien.
    Waar kan ik dit laten bekijken?
    Kan dat gewoon bij mijn dokter?

    Bij de huidtherapeute niet volgensmij, de huidtherapeute van mijn moeder zegt in ieder geval geen idee te hebben hoe huidtherapeutes dit zouden moeten kunnen zien.

    Ik heb geen zin om zinloze haargroei behandelingen te volgen, enige wat ik wil weten is of er nog haarzakjes zitten.
    Dan weet ik tenminste of er nog haar gaat groeien.

    Ik moet trouwens wel zeggen dat het sinds het uitvallen een beetje is aangegroeid, maar meer dan dit lijkt het niet te worden.

    Dus naar wie moet ik gaan voor dit probleem?

    Alvast bedankt!

    2 reacties
    Reageren
    John (moderator)

    De aangewezen specialist is de dermatoloog. Vraag dus aan de huisarts een verwijzing.

    Reageren
    Anoniem

    Ga ik doen, bedankt.

    Reageren
Reageer op: wenkbrauwen groeien niet meer aan, naar wie moet ik toe gaan?
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.