- Anoniem2 mei 2014 om 22:56
Dit plekje zit bij mijn zoon nu al twee dagen net bij zijn kont. Hij is net aan het pubereh. Kan dit gewoon een open gekrabt puistje zijn of moet ik er toch ernstiger naar kijken?
1 reactieReagerenJohn (moderator)
3 mei 2014 om 07:05Het kan een open gekrabt puistje zijn, maar het ziet er wel ontstoken uit. Het is toch raadzaam om even naar de huisarts(enpost) te gaan. Hij kan hier dan een zalf met antibiotica voor krijgen om de ontsteking tegen te gaan.
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties
