Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

is deze zwarte bult kwaadaardig,

Beheerd door

Peter (huisarts)
  • Anoniem

    Beste mensen sinds korte tijd heb ik ineens een zwarte bult gekregen op me linker been dij, kunt u aan de handvan de foto bepalen of het kwaadaardig is of niet, het is gevoelig doet niet pijn maar zolang ik het wil uitknijpen krijg ik pijnlijke gevoel, ik zit te denken aan een insect beet.

    4 reacties
    Reageren
    Tandor1

    Dat lijkt het meest op een puist die is ontstaan door een ingegroeide haar. Ik zou er wat trekzalf op doen en dat dan afdekken met een pleister of verbandgaas. Je kunt natuurlijk ook even naar je huisarts om het te laten open maken en de pus er uit te laten.

    Reageren
    Anoniem

    @Tandor1

    Wow wat een snelle reactie dank je wel tandor1, ik heb het ook even aan me ouders gevraagd en ze hebben ook gezegd dat het komt door ingegroeide haar.

    Ik zal even zelf proberen om hem uit te knijpen daarna een zalfje op te smeren met een gaas om heen, denk niet dat het nodig is om naar een huisarts te gaan alleen al om het uitknijpen ervan.

    Wat ben zo opgelucht dat het niet kwaadaardig is zoals huidkanker.

    Wat een geweldige site waar je snel geholpen wordt en anoniem ook wel, zal me zeker registreren op dit site super handig en behulpzaam!!.

    Reageren
    Tandor1

    Graag gedaan. 😉

    Als er nog andere vragen zijn zie ik ze wel verschijnen.

    Reageren
    Anoniem

    Ik heb hem ondertussen niet uitknepen maar met een naaltje geprikt aan de zij kant, gelukkig ging de puist gelijk open zonder pijn te krijgen, na het hevig bloeden ging heel de puist open waar ik gelijk schoonmaakte met de compresor natte doekje, na het schoonmaken van de wond heb ik de zalf gebruikt en een pleistertje om heen gedaan. Nu voel ik er helemaal niks meer van de puist.

    Bedankt voor je hulp een fijne avond verder…

    Reageren
Reageer op: is deze zwarte bult kwaadaardig,
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.