- lijnpijn17 mei 2013 om 12:35
Ik ben vanochtend wakker geworden met een blaar op mijn schenen, waarvan ik me op geen enkele manier kan bedenken hoe ik eraan kom.
Hij zit midden op mijn scheen, ik ben 99% zeker dat het een blaar is, het voelt exact als een blaar en als ik erop druk lijkt er vocht in te zitten. Hij is alleen niet helder, maar een beetje een lichtbruin van kleur en er zit een hele duidelijke rode rand omheen. Hij doet geen pijn en jeukt niet en heeft een doorsnede van ongeveer 1cm. Zoals gezegd, het kan geen brandblaar of contactblaar zijn, want ik heb niets met mijn scheenbeen aangeraakt, of niets aangehad dat schuurde of irriteerde. Het zal wel niets ernstigs zijn, maar gewoon heel benieuwd hoe ik eraan kom.20 reactiesReagerenLola17 mei 2013 om 13:02Misschien een insectensteek/beet?
ReagerenKim17 mei 2013 om 13:03Hoi, kun je een foto plaatsen?
Reageren
GroetjesLijnpijn17 mei 2013 om 13:30Het is niet een heel duidelijke foto, maar dan krijg je een idee.
ReagerenLijnpijn17 mei 2013 om 13:31Oei niet gelukt, nog een poging…
ReagerenLijnpijn17 mei 2013 om 13:35Poging 3 [img size=400]http://www.dokter.nl/media/kunena/attachments/legacy/images/IMAG0070.jpg[/img]
ReagerenPien17 mei 2013 om 13:39Hai, Google eens op tekenbeet afbeeldingen. Lijkt het daar op?
ReagerenKim17 mei 2013 om 13:45Een puist?
ReagerenJohn (moderator)
17 mei 2013 om 19:07Helaas is de foto te onduidelijk om er iets over te zeggen.
Reageren
Zou je willen proberen een nieuwe foto te plaatsen?
Neem hem dan niet te dichtbij. Ik kan hem dan zelf uitvergroten.Anoniem28 augustus 2014 om 06:50Pyoderma?
ReagerenAnoniem2 februari 2015 om 13:26Hallo, hoe is dit afgelopen?
Reageren
Ik heb namelijk iets vergelijkbaars, ook ineens zonder aanleiding
Alvast bedankt voor je antwoordAnoniem16 februari 2015 om 20:31Ik zie hier de discussie. Ook ik werd na een nacht normaal slapen in eens wakker met op mijn enkel (bot) een blaar en een vuurrode rand er omheen. Inmiddels heb ik de blaar doorgeprikt, 2 x al in water met soda gezeten, maar de zwelling neemt toe (enkel niet meer zichtbaar) en het doet behoorlijk zeer.
Reageren
Morgen ga ik naar de dokter, want ik heb dit nu 5 dagen en ipv beter wordt de situatie slechter.Anoniem21 maart 2015 om 09:57zo te lezen heb je hier een tijdje geleden last van gehad. op het moment heb ik precies dezelfde klachten. ik vroeg me af of je na jou dokters bezoek wat wijzer bent geworden?
ReagerenLisanne7 oktober 2015 om 18:14Hallo,
Ook ik heb momenteel het zelfde probleem! de wond is nu open en er zit een ronde rand om heen die alleen maar dikker wordt, en de wond gaat niet dicht. Hoop dat iemand me weet te helpen!
ReagerenJohn (moderator)
7 oktober 2015 om 18:51Ik denk dat je het beste even naar de huisarts kunt gaan om naar die wond te laten kijken.
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Ineens een blaar met rode rand
- Door lijnpijn
- 17 mei 2013 om 10:35

Beheerd door
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties