Zoeken Vraag het forum
Specialisme
Huidzorg

Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.

Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.

Plek nabij L-oor

  • thelly

    Bij mijn echtgenote heeft zich een plek ontwikkeld nabij haar L-oor.
    Eerst dacht ze dat er een puist en keek er niet meer naar om. Het wordt wat afgedekt door haar haar.
    Maar nu ze bemerkte dat de plek dikker was en anders aanvoelde liet ze mij ernaar kijken.
    Ik schrok er wel even van want het ziet er vreemd uit.
    We weten niet wat het is daarom dat we Uw benaderen.
    Kunt U ons vertellen wat het is en wat we ermee moeten?

    9 reacties
    Reageren
    Nina

    Hallo, kun je misschien een foto plaatsen, want met alleen het woordje ‘plek’ kunnen we niet zoveel op een forum.

    Groetjes

    Reageren
    Theo

    We stellen Uw mening zeer op prijs en bedanken U al voor een eventueel advies. [img size=800]http://www.dokter.nl/media/kunena/attachments/legacy/images/Huidaandoening.jpg[/img]

    Reageren
    Heleen

    Smeer eens een poosje Fucidine crème. Op recept verkrijgbaar.

    Groetjes

    Reageren
    thelly

    Beste Heleen,

    in eerste instantie onze dank, want dat is wel een zeer snelle beantwoording. En dat nog wel op een zondag!!!
    Ik heb Uw advies meteen aan mijn vrouw getoond. Ze heeft gelukkig nog Fucidin crème 20 mg/g liggen waarmee ze meteen de behandeling zal starten.
    We houden U graag op de hoogte van de behandeling.
    Nogmaals dank en een prettige voortzetting van de avond.
    Mvg

    Reageren
    Heleen

    Hai, ik ben geen arts, maar ik denk dat deze crème geen kwaad kan. Zelf heb ik goede ervaring met Fucidine. Het plekje op het hoofd van uw vrouw ziet er redelijk goed uit, genezend, maar Fucidine kan de genezing bevorderen. De werkzame stof in Fucidin is fusidinezuur. Fusidinezuur is een antibioticum. Het werkt tegen bacteriën.
    Bron:http://www.apotheek.nl/Medische_informatie/Medicijnen/Producten/Fucidin_op_de_huid.aspx?mId=10704&rId=641

    Reageren
    Margriet

    Hallo, hoe gaat het nu?

    Reageren
    Thellyfrenco

    Het lijkt zich terug te trekken en lijkt er uit te gaan zien als een licht gekleurde moedervlek.

    Reageren
    thelly

    Niet goed.
    Daarom wil ik je vragen even op mijn bericht te reageren zodat ik weet of je er bent.
    Ik zit met een dringende vraag.

    Reageren
    Iemand

    Hallo, ga naar je huisarts. Alleen hij kan beoordelen om wat voor plek het gaat.

    Succes

    Reageren
Reageer op: Plek nabij L-oor
Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

 

Heb je aanhoudende huidklachten?

Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.
Medische hulp

Zelf je huid verbeteren

Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.
Naar zelfzorg
Community

Gerelateerde topics

Specialisaties

Ook interessant

Maak nieuw onderwerp

Houd er rekening mee dat dit een openbaar forum is. Deel daarom geen persoonlijk gevoelige informatie zoals medische gegevens of contactgegevens.

Upload bijlagen

Maximaal toegestane bestandsgrootte is 8 MB



Voeg nog een bestand toe

Let op: je vraag en bijlagen zijn openbaar zichtbaar. Controleer daarom of afbeeldingen geen namen, gezichten, patiëntnummers of andere herkenbare persoonsgegevens bevatten. Toch iets persoonlijks gedeeld? Meld het bij de moderators.

Het Forum is niet bedoeld ter vervanging van een artsenbezoek. Neem bij een medische noodsituatie altijd contact op met uw (huis)arts of bel 112!

Geen foto’s van ontlasting uploaden. Deze worden verwijderd, omdat ze geen toegevoegde waarde hebben.

Wil jij op de hoogte blijven van het laatste nieuws op Dokter.nl?

Schrijf je dan nu in voor de nieuwsbrief!

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.