- asmara26 maart 2013 om 15:42
Hoi!
Vorige week ging er in het weekend iets mis met mijn spieren ofzo. Het deed iig zeer en ze waren vermoeid (in me armen en benen). Ik weet nog steeds niet wat het precies is en ik heb er nog steeds last van. Ik ging naar de huisarts en ik had toen iets van een lage bloeddruk en een hoge hartslag en bij bloedonderzoek kwam eruit dat ik vitamine D3 tekort had. Ik had echt zo’n wtf momentje want als er zon is ben ik daar altijd wel te vinden. Ik ben wel vegetarisch maar ik krijg al me stoffen gewoon binnen. Maargoed ik kreeg dus van die tabletten en nu een paar dagen later heb ik van die rare bultjes op me handen. Ze zijn niet rood ofzo ze zijn heel klein toch, bijna onzichtbaar maar je zou het kunnen vergelijken met een beginnende wrat. Ik heb het vaker gehad. 2 jaar geleden had ik het heel erg. De huisarts zei dat het misschien een soort allergie was en zei dat ik daar een soort zeep voor kon kopen (soort stinkachtige zeep)Het heeft nooit geholpen. Uiteindelijk zijn ze zelf weer weg getrokken. Nu heb ik dus die bultjes elk jaar weer maar wel rond de tijd dat het mooi weer is en dan heb ik het maar even en dan is het weer weg. Nu heb ik het dus ineens terwijl de zon nauwelijks nog heeft geschenen. Ik heb voor me zelf dus even een link gelegd met het feit dat ik nu Vitamine D3 kauwtabletten heb en dat ik nu ineens van die bultjes weer heb.Zou ik misschien allergisch zijn voor vitamine D? En zijn er misschien nog andere die ook van dit soort bultjes hebben en de oorzaak weten?
2 reactiesReagerenBas9 april 2013 om 21:35Weet je er al meer over?
Ik neem sinds twee weken vitamine d supplementen en ik heb opeens last van kleine bultjes op m’n gezicht en vandaag ook eentje op m’n buik. Ziet eruit alsof je door een mug bent gestoken.
Ik heb normaal een hele gave huid en nooit bultjes of iets dergelijks.
Ben benieuwd of je al iets wijzer bent geworden
ReagerenAnoniem12 april 2013 om 18:02Urticaria?
Reageren
Specialisme
Huidzorg
Heb jij last van huidproblemen? Huidproblemen worden vaak omschreven als het voortdurend of terugkerend optreden van klachten zoals droogheid, roodheid, acne, jeuk, schilfering of irritatie. Een groot deel van de mensen krijgt hier op enig moment mee te maken. Naarmate we ouder worden, neemt de kans op huidproblemen toe door veranderingen in de huidbarrière, hormonen en omgevingsfactoren.
Gelukkig zijn de meeste huidproblemen goed te behandelen en hoef je er niet mee rond te blijven lopen. Wil jij je huidklachten verminderen of je huidconditie verbeteren? Op deze pagina lees je wat je zelf kunt doen en welke stappen kunnen helpen om je huid weer in balans te brengen.
Rare bultjes op handen
- Door asmara
- 26 maart 2013 om 14:42
Beheerd door
Peter (huisarts)- 2 reactiesReageren
Heb je aanhoudende huidklachten?
Een arts of specialist kan je helpen de oorzaak te achterhalen en een passende behandeling adviseren.Medische hulp
Zelf je huid verbeteren
Ontdek wat je zelf kunt doen om je huidklachten te verminderen of te voorkomen.Naar zelfzorg
Community
Gerelateerde topics
Specialisaties